Sniego užtvaros montuojamos ant stogo karnizo, beveik lygiagrečiai su pastato siena. Sniego užtvaras rekomenduojame montuoti aplink visą stogo perimetrą, būtina montuoti virš vartų durų ir langų.

  • Sniego užtvarų laikikliai tvirtinami per stogo dangą prie grebėsto 7*40 mm savisriegiu, varžtai sukami į laikiklio viršų ir apačią. Montavimo tarpas tarp laikilių yra 1500 mm. Sniego užtvara yra dvivamzdė sistema , kiekvienas vamzdis gale turi susiaurėjimą, dėl to visą sistemą galima sujungti tarpusavyje.
  • Klassikiniam ir valciniam profiliui montuojami papildomi laikikliai . Montuojant laikikliai apglėbia profilio briauną  ir yra susukami tarpusavyje 4 varžtais 8*25mm.
  •  Sniego užtvarų laikikliai montuojami savisriegiais su tarpine per stogo dangą (išskyrus valcui ir klassikui). Jeigu reikia galima naudoti papildomą tarpinę arba silikoną.

Klassikionio ir valcinio profilio montavimas pavaizduotas paveikslėliuose: 
1-2 Paveikslėlyje pavaizduota kaip turėtų būti montuojami laikikliai ant TOODE klassik dangos.
3-4 Pavaizduotas montavimas valco profiliui su klassik papildoma detale.
5-6 Paveiksliukai vaizduoja montavimą kitų gamintojų klasikiniams profiliams.
7     Teisingas montavimas valco profiliui su valco papildoma detale.

Priežiūra

Reguliariai tikrinkite varžtus, sujungimo vietas. Nuvalykite lapus. Deformuotas detales pakeiskite naujomis.

Montuojant sniego užtvaras, pasitaiko, kad atsiranda dažų pažeidimų ar įbrėžimų. Tas vietas būtina padažyti, kad apsaugoti nuo korozijos. Šiuos dažus galite įsigyti mūsų priekybos vietose.

  • Sniego užtvara ant stogo montuojama lygiagrečiai su namo siena.
  • Rekomenduojame montuojant naudoti skardinę parama 40*60 mm pagaminta iš 1,00mm skardos (kaip pavaizduota paveiksliuke). Šis kampas užtikriną atsparumą deformacijai, kai yra didelės sniego apkrovos.
  •  Sniego užtvaros apačią pritvirtinkite 4,8*28 mm stoginiu savisriegiu su tarpine prie stoginio profilio iškilusios dalies (bangos viršaus), ne didesniais kaip 500 mm tarpais.
  • Sniego užtvaros viršų būtina pritvirtinti prie grebėstų ne didesniais kaip 300mm tarpais.
  • Sniego užtvaros gali būti jungiamos tarpusavyje, užleidžiant vieną ant kitos.
  • Sniego užtvarų pradžia ir pabaiga turi būti prisukta, pakibusi dalis lengvai deformuojasi esant apkrovai.