Stogo dangos profilis KLASSIK

       

Profilis Klassik yra naudojamas stogams, kurių nuolydis yra ne mažesnis kaip 1:7, dengti. Jeigu nuolydis yra mažesnis (min. 1:9) reiktų naudoti specialias tarpines. Grebėstavimui yra naudojamos tvarkingai sukalibruotos lentos arba plieniniai grebėstai. Didžiausiais leistinas žingsnis tarp grebėstų yra 200 mm.

 

         

Garso izoliavimo tikslais po plokštėmis, ties jų viduriu, yra rekomenduojama dėti garsą izoliuojančią tarpinę, kuri yra montuojama nuo kraigo iki priešpaskutinio grebėsto.

Profilis KLASSIK:

  • klasikinės išvaizdos ir iš kokybiško plieno pagaminta stogo danga
  • greitai montuojama – sujungimai susijungia specialios sistemos pagalba
  • naudojama, jei stogo nuolydis yra iki 1:7
  • gali būti naudojama ir kaip sienos danga

 

Keliant plokštes venkite laužimo skersai!

Ant kraigo ar sujungimo su siena prie lakšto pritvirtinkite kraigo atramos lentjuostę, kurios užduotis yra paremti kraigo skardą ir užtikrinti ventiliaciją po kraigu. Jeigu nuolydis yra labai žemas, po atramos lentjuoste reiktų montuoti ir tarpinę. 

 

PAPILDOMOS SKARDOS MONTAVIMO INSTRUKCIJA

  • visas papildomas skardas montuokite SL2 varžtais su maždaug 500 mm žingsniu
  • po kraštine skarda liekančios plokštės kraštą atlenkite į viršų
  • Šlaitų sandūroje (sąlajoje) gegnes montuokite 600 mm atstumu iš abiejų pusių. Dangą tvirtinkite per sąlają.

Jungiant plokštes, abiem rankomis spauskite ant profilio sujungimo vietų. Jeigu spaudžiate koja, būtinai avėkite avalynę su guminiu padu! Jeigu plokštes reikia pailginti, perdengimą planuokite šachmatų išdėstymo forma.

Pritvirtinkite kraigo skardą nerūdijančiu varžtu su žema galvute (1). Nuo kraigo iki priešpaskutinio grebėsto, centrinėje profilio dalyje yra montuojama tarpinė (2). Toliau plokštės yra montuojamos taip, kad jos apie 50 mm siektų per kraigo kraštą. Profilio apatinį kraštą pritvirtinkite dviem varžtais (kiekvienos skardos viršutinis ir apatinis kraštas yra tvirtinamas dviem varžtais – taigi, po 4 varžtus kiekvienos skardos atveju). Kad nepažeistumėte skardos, varžtus sukite naudodami ne trumpesnį, kaip 50 mm ilgio antgalį. Skardos lakštų kraštus tvirtinkite nerūdijančiais varžtais su žema galvute, išeiga 6 vnt./m2. Kitą lakštą prispauskite prie ankstesnio lakšto krašto (brėžinys B). Varžtai liks paslėpti po lakšto kraštu. Atliekant darbus nenaudokite abrazyvinių pjovimo įrankių, iš karto pašalinkite plieno daleles! Pažeidimus yra būtina pataisyti naudojant pataisymams atlikti skirtus dažus!

Minimalus perdengimas turi būti 200 mm. Atstumas tarp perdengimų min. 400 mm.